O nás

Vítáme Vás u nás v salónu

Poskytujeme kvalitní služby na úrovni. Cílem našeho salónu je spokojený zákazník i jeho čtyřnohý miláček. Kromě kosmetické úpravy a stříhání psů všech plemen a velikostí, vám můžeme nabídnout prodej doplňkového chovatelského a kosmetického zboží pro pejsky a kočičky. Po celou dobu můžete být přítomni. Před salónem je parkovací místo, kde si pohodlně můžete zaparkovat.

Před návštěvou

Při objednávání sdělte prosím rasu pejska, a v jakém je nyní stavu. Je to důležité pro určení délky práce. Pokud má pejsek nějaké zdravotní problémy nezapomeňte je sdělit,(epilepsie,výrůstky na páteři, po zlomeninách, bolavé zuby)
Pokud nebude objednána kompletní péče s koupáním a rozčesáním, je potřeba pejska před návštěvou salonu vykoupat den předem,aby střih vašeho pejska byl kvalitní a líbil se. Mastná a špinavá srst se nedá stříhat.
Pokud je pes vykoupán tak ho neberte na velké procházky a před příchodem do salónu (při dešti) ho nenechte namoknout tím by se prodloužila návštěva salónu a navýšila cena za sušení ,stříhání a td.
Vyjímkou jsou pejsci na trimování – jejich srst nemá být koupaná minimálně 14 dní předem, kromně tlapek a bříška.
Nečistoty v tlapkách jako písek, bláto a bodláky v srsti poničí drahé nástroje. Broušení strojků a nůžek není levná záležitost a ani výsledek práce nebývá i při velké snaze nejlepší.

Trimování

je – odstraňování odumřelé krycí srsti ,ta odumírá a uvolňuje místo pro novou krycí srst. Na jaře a na podzim dochází u psů k výměně srsti -u drsnosrstých psů dorůstá nová srst po trimování i v létě.

Trimování zlepšuje kvalitu srsti, jde o vyškubávání ale to pejska nebolí, někteří při trimování i spí. Při tom se používá trimovací nůž a trimovací hrabla.

Koupání a sušení

Koupání provádíme ve vaně s tekoucí teplou vodou, kdy poprvé naneseme šampón na umytí nečistot z těla pejska, po opláchnutí naneseme šmpón dle typu srsti, který necháme nějakou dobu působyt, poté opláchneme a naneseme kondicionér pro jemnou srst potom osušíme ručníkem a fénem.

Střih psa

Střih psa provádíme dle Vašeho přání, podle druhu plemene !!!